EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji

Web Tasarım ve Web Yazılım

Sizi internette tam olarak temsil edebilecek ve vizyonunuzu yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz.

Hem kullanıcılarla hem de arama motorlarıyla dost siteler oluşturuyoruz. Kullanıcı deneyimi yüksek, SEO uyumlu ve tamamen yönetilebilir çözümler üretiyoruz. Wordpress gibi hazır yazılımlar yerine tamamen taleplerinize ve kimliğinize özel yeni yazılım çözümleri üretiyoruz. Amacımız kesinlikle müşteri odaklı yepyeni tasarımlar üretmek!


Responsive Web Siteleri 
Bugün televizyonlar bile internete giriyor! Bütün ekran boyutlarıyla kusursuz çalışan kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz. Yönetim paneli, çoklu dil desteği ve gelişmiş SEO parametreleriyle rakiplerinizden önde yer alıyoruz. Hem mobil ekranında hem de masaüstü bilgisayar ekranlarında sorunsuz ve tam işleyen görünüm elde edilebilen responsive tasarım web siteleri ile hizmetinizdeyiz!


E-Ticaret Sistemleri 
İyi fiyatlı tedariğinizi ya da deponuzdaki ürünleri geleneksel yöntemlerle mi satmaya çalışıyorsunuz ? Sahip olduğunuz mevcut faydayı, kara dönüştürelim. Yüksek performanslı e-ticaret çözümleri için buradayız. Çoklu ödeme şekillerine imkan tanıyan e-ticaret sistemleri hizmetimiz, sanal satış platformunuzu rakiplerinizin bir ilerisine taşıyor. Hem müşterileriniz hem de sizin için güvenli bir online pazarlama alanı sunuyoruz.


Kurumsal Web Siteleri 
Kurumunuzu, ekibinizi ve vizyonunuzu ziyaretçilerinize doğrudan ve hızlıca yansıtabilmenizin yegane ve temel aracı iyi planlanmış bir web sitesidir. Çalışma politikanızı özetleyen prensiplerinizi, kurumsal kimliğinizi yüksek marka bilinciyle online rekabet dünyasına taşıyor ve tamamen ihtiyaçlarınıza özel modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlıyoruz. Ekibimizin stratejik çalışma sistemi sayesinde arama motorlarında da rakiplerinizin önünde olmanızı sağlıyoruz.


Online Rezervasyon Sistemleri 
Butik otel, kamp alanı, seyahat acentesi, transfer ya da tur hizmeti, araç kiralama sağlayan firmaların tamamını kapsayabilecek online rezervasyon sistemi, kusursuz çalışan ve tüm detayları düşünülmüş hizmetimizle sizleri bekliyor! Yer ayırtma işlemi gerektirecek her türlü işletmeniz için rezervasyonlarınızı online olarak hemen almaya başlayın. Dönemlik fiyatlarınızı tanımlayın, rezervasyon süreçlerini kolaylaştırın ve misafirlerinize zaman kazandıran rezervasyon çözümlerinin keyfini çıkarın...


Online Randevu Sistemleri 
Diş kliniği, özel doktor muayenehanesi, diyetisyen, güzellik merkezi, SPA, kuaför, tırnak stüdyosu, estetik merkezi, masaj salonu, dans stüdyosu, spor salonu, terapi merkezi gibi tüm işletmeler için online randevu sistemi Epostax ayrıcalığıyla sizlerle! Müşterilerinizin online takvim ve çalışma saatlerinize 7 gün 24 saat kolayca ulaşabilecekleri online randevu sistemi, profesyonel ekibimiz tarafından özenle geliştirildi! Müşterileriniz ve işletmeniz arasında kusursuz işleyen ajandanız için online randevu sistemi hizmetimizi deneyimleyin.


Mobil Web Siteleri 
Responsive çözümlerin yetersiz geldiği durumlarda, daha hızlı ve optimize edilmiş içeriğinizle kullanıcılara ulaşıyoruz.