EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS)

Öğrenme Yönetim Sistemi Yazılım (LMS:Learning Management System), eğitim içeriğinin sunumunu oluşturmak, dağıtmak ve yönetmek için özel olarak tasarlanmış bir yazılımdır. Bir öğrenim yönetim sistemi (LMS) tamamen çevrimiçidir.

LMS, Öğrenim yönetim sistemi, eğitim kurslarının, eğitim programlarının veya öğrenim ve gelişim programlarının yönetimini, otomasyonunu ve sunumunu destekleyen yazılım tabanlı bir platformdur. Kısacası, eğitim materyallerini çeşitli hedef kitlelere ulaştırmanıza yardımcı olur.

EpostaX olarak sektöre ve firmalara LMS yazılımlar geliştiriyoruz.

Eksiksiz bir öğrenme teknolojisi çözümünün güç merkezi olan bir LMS, öğrencilerinizin çeşitli ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir ve en iyi esnek olduğu zamanlarda çalışır. Aynı zamanda etkili bir öğrenme stratejisinin temel bir bileşenidir.

Öğrenme yönetim sistemleri, uyumluluk eğitimi, sertifika yönetimi ve satış etkinleştirme gibi işlevleri yönetmek için resmi, deneyimsel ve sosyal öğrenme dahil farklı formatlarda çeşitli öğrenme stratejilerini devreye almak için kullanılır.

LMS'in Avantajları Nelerdir ?

LMS sistemini uygularken hem kurumlar hem de öğrenciler birçok avantajı vardır. Özellikle COVİD'in ortaya çıkması ile birlikte uzaktan eğitim sistemlerinin önemi daha da artırılmıştır. Artık yeni hayatımızla birlikte LMS sisteminin herkesin kullanmasını önermekteyiz.

  • Öğrencilerinizin ilerlemelerini takip edin
  • Çalışanlarınıza eğitimler sağlayın
  • Uyumluluğu koruyun
  • Öğrenme ve geliştirme maliyetlerinizi azaltın
  • Hem çalışanınız hem de öğrenciler için bilgiyi elde etme oranını arttırın