EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji
EpostaX Yazılım ve Teknoloji

EpostaX Hakkında

EpostaX ; Arma Kurumsal A.Ş. Markası olup, yazılım ve teknoloji alanında hizmet vermektedir.

 

Gelecek için, dijital dünyada insan merkezli teknolojiler oluşturuyoruz. Teknolojinin dünyayı daha iyi hale getirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. 

 

Sektörünüzün, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, mimarisi güçlü, sürdürülebilir ve katma değerli sistemler oluşturuyoruz. Sürdürülebilir ve ölçeklendirilebilir iş modelleri üzerine kurguladığımız çözümlerle geleceği kucaklamak; çalışanlarımız, müşterilerimiz, çevremiz ve gelecek nesillere fayda sağlamak için çalışıyoruz.

 

Genç ve dinamik ekibimiz ile çağın bir adım önünde olmak için en son teknolojik yeteneklerle işletmenizi dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

 

EpostaX Kimlere Hizmet Veriyor

EpostaX Yazılım ve Teknoloji; Sadece etik dahilindeki istekler ve kabul gören ahlaki değerler dahilinde gelebilecek ticari kuruluşların, Web Tasarım, Web Yazılım, Sektöre Özel Yazılım, Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı (CRM: Customer Relationship Management), Öğrenme Yönetim Sistemi Yazılım (LMS:Learning Management System), Yapay Zeka Makinesi ve Derin Öğrenme (Artificial Intelligence Machine and Deep Learning)  çözümlerine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına yanıt verir.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda
Stratejik İş Ortağınız.

Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz